Rreth kompanisë

Guangzhou vanray kompani pajisjet e ndriçimit të kufizuar
ndriçimi VANRAY është një ndërmarrje të integruar integruar R & D, dizajni, prodhimin dhe shitjet e dritave fazë, film dhe televizion dritat dhe peizazhit lights.In 2013, ne kemi investuar në ngritjen e linjës të prodhimit në rrethin e Huadu, Guangzhou. Fabrika mbulon një sipërfaqe prej 8,000 metra katrorë, me punëtori pavarur prodhimit, profesional produkt plakje fushë testimi, R & D dhe debugging zona, depo, zona zyra, Hall demonstrim produkt, kafe dhe kohës së lirë sallë, dhe ndërtimin stafi konvikt.
Enquiry TANI